Tričko s vlastnou potlačou

 

Chceš tričko s vlastnou potlačou?

Chceš sa odlíšiť alebo darovať originálny darček?
Napíš nám tvoje predstavy a my ti pošleme návrh zdarma.

vlastna-potlac-na-tricko-banner

1. Ako na to?

Vyplň kontaktný formulár (ktorý nájdeš nižšie) a opíš nám čo by si na tričku chcel/a. Malo by to byť konkrétne auto, domáci miláčik alebo vtipný text? Pripíš prosím aj farbu trička, druh (pánske, dámske, detské) a miesto potlače (hrudník, chrbát, ...)  

 

2. Kedy mi príde návrh?

Na základe tvojho opisu vytvoríme návrh, ktorý ti odošleme na tvoj e-mail štandardne do 24-48 hodín. Tento návrh je úplne zdarma. Povieš nám, či spĺňa tvoje predstavy alebo spravíme dodatočné úpravy.

 

3. Ako vytvorím objednávku?

Keď si s návrhom spokojný/á, pošli nám prosím tvoje kontaktné údaje (Meno, Priezvisko, Ulica a číslo, PSČ, Mesto, telefónny kontakt a spôsob doručenia - Balík na poštu alebo Expres kuriér na adresu). Po odoslaní týchto informácii a potvrdení návrhu berieme objednávku ako záväznú.

 

4. Ako dlho trvá doručenie a aká je cena?

Cena trička s vlastnou potlačou a rýchlosť doručenia je závislá na vzájomnej komunikácii a zložitosti návrhu. Pri štandardnej potlači na hrudník so stredne zložitým návrhom je priemerná cena trička 15-17€ a doručenie do 48 hodín. Cena a čas doručenia je uvedený orientačne pre predstavu. Presné informácie ti doručíme spolu s návrhom :-) 


Poznámka: Kontaktovať nás môžeš aj priamo na info@t-ricko.sk alebo telefonicky na čísle +421 915 111 234.

 

 Tu môžeš vyplniť formulár:


Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: